Seo Fiyatları ve Kurumsal Seo

Seo Fiyatları ve Kurumsal Seo başlığı ne kadar ilgi çekici oldu bilinmez fakat Google yönergelerine uygun olmak zorundayız. ^^

Bulunduğumuz sektör çok ciddi rekabete sahip hatta birçok kobi bu sektörün çok daha gerisinde kalıyor. Bizler yarış atı misali referanslarımızı arttırmak, meslektaşlarımızdan bir adım olmak için sürekli çalışıyoruz. Her fırsatta yeniliklerden, işe yaramasını umduğumuz teknolojilerden bahsederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seo fiyatları konusunda bazı ipuçları paylaşacağım, umarım bu paylaştığım konu bazı “seocu” arkadaşları kızdırmaz.

Seo çok düşük bütçelerle yapılabilecek bir çalışma türü ne yazık ki değildir. Zira Google Adwords gibi kısır bütçeli reklamverenler için tercih edilmesi gereken en son çalışma şeklidir. Aylık belirli bir bütçe yerine dengeli bir bütçe gerektirmektedir. Yarın önünüze çıkması muhtemel fırsatları değerlendirebilmek için bir kenarda Seo danışmanı arkadaşa ödemeniz gereken bir miktar para olmalıdır. Anlık fırsatlar seo çalışmalarını etkiler, rakiplerinizin her zaman önünde olmanıza olanak sağlar.

Size bir Seo danışmanı “amerikan siding” kelimesi için 300 TL teklif getiriyorsa o Seo Danışmanı arkadaştan uzak durun. Zira o sadece “seocu” olmuştur. Webmaster forumlarında o kadar çok kirli bilgi var ki, “seocu” olmamak içten bile değil.

Kelime bazlı ya da sonuç bazlı fiyatlandırma en doğru ölçeklendirme şekli olacaktır. Seo, bir nevi pazardır. Siz evinize en iyi üzümü alırsanız eşiniz ve çocuklarınızla birlikte yersiniz fakat paranızın yettiği üzümü alırsanız sadece siz yersiniz, eşiniz ve çocuklarınız burun kıvırabilir.

Seo Fiyatları hakkında eklemek istediklerinizi lütfen konu altında paylaşın. Önemli bir konu ve sektörün ne yönde ilerlediğini herkes bilmek ister.

Bir cevap yazın