Seo Analist – Seonline Farkı !

Selamlar.

Uzun süredir bu sektörde bulunmam ve bulunduğum sektöre iyi ya da kötü az ya da çok katkı sağlamam nedeni ile minnet borcumu ödemeyi düşündüm ve düşündüğüm şeyi ufak ufak olsa bile başlattım.

Seo Analist Nedir ?

Seo Analist bir web sitesinin temel taşlarının incelenmesini sağlayan .Net 2.0 platformunda çalışan ( Bütün Windows versiyonları hemen hemen ) ücretsiz bir yazılımdır.

Seo Analist bir web sitesinin hangi sitelerden Backlink aldığını, Page Rank, Alexa Rank gibi kriterlerin sorgulamasını yapan ücretsiz bir yazılımdır.

Peki bu ücretsiz yazılım nasıl dağıtılacak ?

– Bu yazılım gerek R10.Net gerekse Seonline.Net üzerinden download bağlantısı verilerek bütün Webmaster arkadaşlara ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Seo Analist gelişmesi için elbette fikir ve önerilere ihtiyaç duyulacak ve bu konu altından ilgili yorumlar, fikir ve öneriler dikkate alınacaktır.

– Ücretsiz yazılımdaki amaç bütün web site sahiplerinin ya da Seo Danışmanlarının işlerini kolaylaştırmak olmakla birlikte, bütün temel taşları tek bir çatı altında sorgulayabilmeyi sağlamaktır.

Seo Analist hakkında detaylı bilgiyi kısa süre içerisinde Seo Blogu olan Seonline.Net adresinden ve bu konu altından alabileceksiniz.

Kurumsal Seo Danışmanı Sistem Yöneticisi
Buğrahan GÜNGÖR.
http://www.seonline.net

Bir cevap yazın