Seo

Merhaba.

6 aylık askerlik sürecinin ardından kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu kez kendime olan özgüvenim tam, yaptığım her işin arkasında durma yeteneğim gelişmiş ve mantık çerçevesinde ilerlemenin doğruluğuna inanmış bi’ haldeyim.

Kendimi seo konusunda ispatlamak gibi bi’ derdim çok şükür ki yok. Bugüne kadar yaptığım çalışmaları gerek Oyun sektöründe gerek Sağlık sektöründe bi’ çok takip eden arkadaş biliyor. Zira yeni müşteri portföyü oluşturmak amacı ile yaptığım çalışmaları ulu orta alenen kimse ile paylaşmaya niyetim yok.

Seo sektörüne “Kurumsal” terimini getiren ve bu çizgide yaklaşık 3 senedir ilk sırayı koruyan Seonline.Net beraberliğinde kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Türkçe – İngilizce seo çalışmalarının yanı sıra Rusça ve Fransızca desteği ile kendimi geliştirdim. Portföyümde bulunan yabancı sitelerin sayısını arttırmayı düşünüyorum zira inanıyorum dijital mecrada kaydadeğer işler olacak bu sayede.

İnteraktif pazarlama ve seo ilk planda olmak kaydı ile reklam ve danışmanlık hizmetlerini yine Seonline.Net üzerinden yürütmeye kararlıyım.

 

Seo ile ilintili aklınıza takılan her türlü soru görüş ve önerileriniz için ;

0532 384 77 07

Seo@programmer.Net

 

İşlerinizde başarılar, kolaylıklar diliyorum.

Buğrahan GÜNGÖR.

Kurumsal Seo Danışmanı.

Enhanced by Zemanta

Bir cevap yazın