Kurumsal Seo Danışmanı : Buğrahan GÜNGÖR – Seonline.Net

Merhaba.

Öncelikle neden “ Kurumsal Seo “ isterseniz biraz bu konudan bahsedelim.

Kurumlar, %100 kar ve yarar elde etme amacı ile kurulmuş oluşumlardır. Bir kuruluşun sadece realist tek amacı vardır o da kar elde etmek ve piyasa payını en yükseğe çıkartmak. Bilinçli yöneticiler tarafından idare edilen kuruluşlar teknolojiye ayak uydurarak devamlılıklarını sürdürmeyi başardılar. Geride kalanlar ise tek tek iflas bayrağını göğüslemek zorunda kaldılar ne yazık ki. Günümüzde kepenk kapatan o kadar çok firma var ki bunlara sokaktan geçerken bile şahit olmanız mümkün.

Çağın gerisinde kalan kuruluşlar hizmet ve üretim sektörünün ihtiyaçlarını karşılayamaz ve amacına ulaşamadığı için yoldan çekilmek zorunda kalır. Eğer sizde bilinçli bir yönetici iseniz eminim bu bildiri metnini koltuğunuzda dikkatlice okuyorsunuz. (:

Kurumsal Seo açıklamasını şu şekilde irdelemek istiyorum. Seo, bilindiği üzere bir reklam – pazarlama aracıdır. İnteraktif müşteri potansiyeli yoğun olan sektörlerde kullanılabilecek 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Seo diğeri Google Adwords dediğimiz reklam biçimidir.

Seo, uzun vadeli ve orta vadeli yatırımlarla finanse edilebilirken, Google Adwords kısa vadeli yatırımlarla finanse edilmektedir. İşletmelere anlık ciddi yükler bindiren Google Adwords etkinlik açısından Seo nezlinde daha iyi olduğu göreceli olmakla birlikte mantık : “Paran varsa reklam var” mantığıdır. Alacağınız Seo Danışmanlığı hizmetinde ise, belirlemiş olduğunuz anahtar kelime grupları, sizin müşteri potansiyelinize direkt olarak hitap eder ve uzun vadeli bir yatırım olarak size geri dönüş sağlar.

Çalışmalarımın kurumsal olmasının nedenini umuyorum açık bir dil ile anlatabilmişimdir.

2007 yılının ilk çeyreğinden bu yana profesyonel olarak Seo ile ilintili çalışmalar yürütüyorum. Referanslarımın %90’ını oluşturan payda Kurumsal Seo Danışmanlığı yaptığım firmalardan meydana geliyor.

Size Kurumsal Seo ile ilintili bilgi almak, detayları öğrenmek, referansları incelemek veyahut aklınıza takılan İnteraktif Reklamcılık hizmetleri ile ilgili konuları paylaşmayı düşünürseniz iletişim bilgilerim :

Buğrahan GÜNGÖR
Telefon : 0532 384 77 07
http://www.seonline.net

 

Bir cevap yazın