Aylık arşivler: Mayıs 2011

Reklam ve İnternet.

Geçenlerde takip ettiğim bi’ dergide “Pazarlama’da İnci” gibi bi’ anektoda rastladım. Daha sonra dergi’nin sayfalarını karıştırmaya devam ettim, insanlara yapmalarını tavsiye ettikleri şeyi kendileri yapıyor mu diye kendi içimden geçirdim ve hakikaten karşılaştım. Yapıyorlar.

Nedir ?

– Şöyle ki ; para kazanmak istiyorsanız artık topluluklarla ilgilenmekten vazgeçerek bireysel arayışlara girmelisiniz.

Bu tarz bi’ anektod idi aktardıkları ve okuduğum şeye gerçekten ihtiyacım olduğunu farkettim. Bireylere indirmişler olayı. Yaş gruplarına göre sınıflandırmış, cinsiyet ayrımı yapmış, statü farklılıklarını gözetmiş ve beni nokta atışı ile bulmuş gibiler. Kendimi kötü hissettim, çok basit bi’ tüketici olduğumu düşündüm ama kazın ayağı öyle değilmiş sonradan farkettim. Dergi satış direktörleri gerçekten odaklanarak bi’ strateji geliştirmişler ve profesyoneller.

Ben bi’ dijital reklam uzmanıyım ve Kobilere erişmek, bana ihtiyaçları olduğunu hissettirmek durumundayım.

Bir Kobi ne ister ?

– Ulusal ve Uluslararası ekonomi standartlarının üzerinde büyüme,

– Daha fazla müşteri portföyü,

– Daha fazla ürün yelpazesi,

– Daha fazla pazar.

Peki bu istekleri Kobi nasıl karşılayabilir ?

Elbette reklam ile.

Peki bir Kobi, Televizyon Reklamlarına bütçe ayıramıyorsa nasıl bulunduğu pazarda etkinliğini arttırabilir ?

Elbette internet ile.

 

İletişim için ;

0532 384 77 07

0242 326 72 38

seo@programmer.net

Buğrahan GÜNGÖR

 

İyi çalışmalar, kolaylıklar.

Seo

Merhaba.

6 aylık askerlik sürecinin ardından kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu kez kendime olan özgüvenim tam, yaptığım her işin arkasında durma yeteneğim gelişmiş ve mantık çerçevesinde ilerlemenin doğruluğuna inanmış bi’ haldeyim.

Kendimi seo konusunda ispatlamak gibi bi’ derdim çok şükür ki yok. Bugüne kadar yaptığım çalışmaları gerek Oyun sektöründe gerek Sağlık sektöründe bi’ çok takip eden arkadaş biliyor. Zira yeni müşteri portföyü oluşturmak amacı ile yaptığım çalışmaları ulu orta alenen kimse ile paylaşmaya niyetim yok.

Seo sektörüne “Kurumsal” terimini getiren ve bu çizgide yaklaşık 3 senedir ilk sırayı koruyan Seonline.Net beraberliğinde kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Türkçe – İngilizce seo çalışmalarının yanı sıra Rusça ve Fransızca desteği ile kendimi geliştirdim. Portföyümde bulunan yabancı sitelerin sayısını arttırmayı düşünüyorum zira inanıyorum dijital mecrada kaydadeğer işler olacak bu sayede.

İnteraktif pazarlama ve seo ilk planda olmak kaydı ile reklam ve danışmanlık hizmetlerini yine Seonline.Net üzerinden yürütmeye kararlıyım.

 

Seo ile ilintili aklınıza takılan her türlü soru görüş ve önerileriniz için ;

0532 384 77 07

Seo@programmer.Net

 

İşlerinizde başarılar, kolaylıklar diliyorum.

Buğrahan GÜNGÖR.

Kurumsal Seo Danışmanı.

Enhanced by Zemanta